Premium rate SMS služby

Premium Rate SMS jsou SMS zprávy, které mají vyšší sazbu než běžné SMS. Zprávy jsou odesílané na jednotné číslo pro všechny operátory.

PR SMS slouží nejen k objednávce služby, ale i k platbě zpoplatněných www stránek, tzv. mikroplatby na internetu. Částka je uživateli odečtena po odeslání SMS.

PR SMS služby provozujeme na číslech 903 55 TT a 909 55 TT (služby erotického charakteru), které jsou přístupné ze všech mobilních sítí v české republice (T-Mobile, Telefonica 02, Vodafone).
Používáme následující cenové hladiny (TT): 07, 10, 15, 20, 30, 35, 40, 50, 60, 79, 99 Kč/SMS.
Provize z PR SMS se zvyšuje společně s výši cenové hladiny.

Za zprovoznění služeb neúčtujeme žádné poplatky.

SMS chat

SMS chat pro koncové uživatele mobilních telefonů. Komunikace textovou formou – „chatování“ s operátory našeho call centra garantuje efektivní a nepřetržitý provoz SMS chatu.
Specializujeme se na erotický a esoterický SMS chat.

Poskytujeme implementaci SMS chatu do webových stránek.

SMS seznamka

Seznamovací aplikace příjmu soukromých seznamovacích inzerátů ve formě SMS.
SMS seznamka umožňuje velmi rychlé zařazení inzerce do médií, inzeráty se např. na stránkách SMS seznamky na teletextu TV Prima objeví během několika hodin od zadání. Každý inzerát je samozřejmě kontrolován na přítomnost nevhodného obsahu. Svěřená data zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Poskytujeme implementaci SMS seznamky do webových stránek formou XML. Implementace SMS seznamky viz. LoveBook.cz .

SMS platby

Díky SMS mikroplatbě ušetříte spoustu času i peněz.
Platba pomocí SMS za obsah, službu nebo přístup do placené zóny na webových stránkách je pohodlná, jednoduchá a rychlá.
Po odeslání SMS a ověření v našem systému, obdrží koncový uživatel odkaz s přístupem na požadovaný obsah nebo přístupový kód do zvolené placené zóny.

SMS inzerce

Díky své jednoduchosti a rychlosti je podávání inzerce pomocí SMS stále populárnější, než podávání inzerátů klasickým způsobem. Zajišťujeme aplikace pro podávání a správu inzerce za pomoci SMS na internet, do tiskovin, na teletext, do rádií nebo TV.

SMS ankety

Jednoduchý a efektivní provoz různých soutěží, anket nebo hlasování.

Co je nového?

Rozšířili jsme naše komunikační rozhraní o možnost přijímat SMS (v synchronním režimu) ze sítí slovenských mobilních operátoru Orange a T-Mobile. nabízíme jednoduché technické řešení, snadné zapojení služby.


Odkazy