Sex po telefonu

Popis služby: Velmi oblíbená služba, kdy zákazník volá slečně na číslo se zvýšeným tarifem. Hovory jsou vždy směřovány do call centra naší firmy, zde je odbavují operátorky. Na straně partnera je tedy pouze propagace služby v tisku, na internetu apod. Poskytujeme přehledné online statistiky přijatých SMS a hovorů a každý měsíc vyúčtování od operátorů, na základě kterého nám vystavíte fakturu.

Jak službu získat: při prezentaci služby sex po telefonu jsou dvě možnosti.

1) Přidělíme kódy a čísla, přičemž zajištění textů a fotografií je následně na straně partnera. Tato varianta je lepší z hlediska SEO a díky unikátním fotografiím může také působit věrohodněji.

2) Možnost využít naše partnerské řešení, které spočívá ve vytvoření ifarme na webech partnera, v něm zobrazíme náš obsah s čísly a kódy partnera tak, aby bylo možné přiřazovat provizi. Tato varianta je vhodná pro méně zkušené webmastery a pro partnery, kteří zkrátka nemohou dodat vlastní texty, fotografie apod.

SMS Chat

Popis služby: Obdoba služby „Sex po telefonu“ s tím rozdílem, že komunikace probíhá prostřednictvím premium sms. Partneři SMS chat často využívají také jako vhodný doplněk právě se službě „Sex po telefonu“

Jak službu získat: Jedná se o podobný pricnip, jako u služby „Sex po telefonu“ . Partnerovi přidělíme klíčové slovo pro SMS Chat na čísle 909 55 30 nebo 909 55 35.

Co je nového?

Rozšířili jsme naše komunikační rozhraní o možnost přijímat SMS (v synchronním režimu) ze sítí slovenských mobilních operátoru Orange a T-Mobile. nabízíme jednoduché technické řešení, snadné zapojení služby.


Odkazy